Gerų atostogų receptai visiems!
Susisiekite
+370 601 23944
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame

Apie mus

"Kelionių gurmanai" - neblogas pavadinimas, ar ne? Mums jis labai patinka, nes kelionės - tai kažkas ypatingo, tai laikas, kai ištrūksti iš savo kasdieninio gyvenimo tam, kad pamatytum, patirtum, paragautum kažką naujo, kad atrastum naujas šalis, pasimėgautum šilta jūra ir galbūt iš naujo pažintum save... bei artimuosius, įgytum naujų  draugų, o gal net pradėtum į daugelį dalykų žvelgti visiškai kitaip...

"Kelionių gurmanai" - agentūra, įsikūrusi 2006 metų žiemą, kai buvo labai šalta ir niūru, o gyvenimas nežadėjo jokių gurmaniškų malonumų, bet pradėjus vartyti kelionių katalogus, akyse pasidarė šviesiau. Mes norim keliauti! Mėgstam keliauti, todėl drąsiai siūlome keliones Jūsų atostogoms.

Dalį užsakymų perkėlėme į internetinę erdvę. Dabar mūsų puslapyje surasite ženkliai daugiau paslaugų, kurias galite užsisakyti patys. Kelionės, bilietai, viešbučiai, automobilių nuoma- viskas paruošta savarankiškiems keliautojams vienoje vietoje.

 

Interentu galite užsisakyti ir TEZ TOUR ar NOVATURO keliones. Veikia ir kelionių iš Varšuvos paieškos sistema. Iš Varšuvos kelionių pasiūla gana didelė. Yra ypatingų egzotiškų kelionių, kurių kainos nėra labai aukštos. Turime galimybę iš Varšuvos pasiūlyti keliones su lenkų turistų grupėmis į Peru, Ekvadorą, Etiopiją, PAR, Vietnamą, Kiniją, Iraną, Šri Lanką, Kolumbiją ir t.t.

 

 

PIGŪS VIEŠBUČIAI VISAME PASAULYJE MŪSŲ PARTNERIŲ PUSLAPIAI