Gerų atostogų receptai visiems!
Susisiekite
+370 601 23944
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame
MEKSIKA

MEKSIKA - TRYLIKA MAJŲ DANGAUS LYGIŲ

 

2017 03 10  - 2017 03 18     kaina nuo  1314 EUR/9d.

                                                   kaina nuo  2197 EUR/16d.

 

 

PROGRAMA

Jukatano lobiai ♦ Čičen Ica ir Tulumas ♦ kolonijinė Merida ir San Kristobalis ♦ Palenkė ir karaliaus Pakalio paslaptys ♦ gamtos galia - Sumidero kanjonas ir kriokliai  ♦ pageidaujantiems - poilsis Kankūne arba Majų Rivjeroje

1 diena
Susitikimas prie „Rainbow Tours“ stendo oro uoste likus 3 valandoms iki skrydžio. Užsakomasis tiesioginis skrydis į Kankūną LOT Dreamliner tipo ar panašiu orlaiviu. Skrydžių laikus prašome tikrinti www.rainbowtours.pl/rozklady. Atvykus - pasų kontrolė ir susitikimas su kelionės vadovu, tada pervežimas į viešbutį Kankūne arba Majų Rivjeroje. Vakarienė ir nakvynė.

2 diena
Pusryčiai. Vykstame į Čičen Icą (Chichen Itza), esančią UNESCO saraše, kur, tarp daugybės kitų įdomybių, pamatysime laiptuotąją Kukulkano piramidę, kaukolių sieną, Tūkstančio karių šventyklą, aikštelę, kur žaidžiama pelota, bei astronomijos observatoriją. Papildoma veikla (apie 20 USD): vieno iš Jukatano karstinių „šulinių“ lankymas - pageidaujantys galės išsimaudyti krištolo skaidrumo vandens senote Ik Kil (ranšluosčiais ir maudymosi kostiumėliais pasirūpinti iš anksto). Tie, kas nenorės apsilankyti senote, turės laisvo laiko Čičen Icoje. Vėliau važiuojame į Jukatano sostinę - Meridą, kur pasivaikščiosime istoriniame miesto centre. Pageidaujantys galės pasivažinėti karietoje kolonijinėmis Meridos gatvėmis (apie 15 USD). Vakarienė ir nakvynė Ušmalyje (Uxmal). Maršrutas apie 400 km.

3 diena
Po pusryčių lankome Ušmalį - religinį majų centrą, kur pamatysime vadinamuosius Valdovo rūmus (tai didžiausias iki Kolumbo pastatytas statinys Amerikoje), žynio šventyklą, moterų vienuolyną. Važiuojame į Kampečę (Campeche), kur trumpai pasivaikščiosime po šį žavų miestelį - pamatysime įtvirtinimus, skirtus apsaugoti uostą nuo piratų, bei Katedrą. Popiet vykstame į Viljahermosą (Villahermosa). Vakarienė ir nakvynė Viljahermosoje. Maršrutas apie 550 km.

4 diena
Po pusryčių lankomės archeologiniame La Venta parke, kur pamatysime paslaptingas, didingas akmens galvas, sukurtas olmekų - seniausios indėnų civilizacijos Meksikoje. Važiuojame į Sumidero kanjono nacionalinį parką, kur plauksime Grichalvos upe. Nepaprasta gamta, kvapą atimantys vaizdai, klifai, kurių viršūnės kartais siekia net 1000 m, įvairiausių rūšių paukščiai: kormoranai, vanagai, ereliai. Vėliau vykstame į San Kristobalį (San Cristóbal) - „indėniškos“ Čiapaso (Chiapas) valstijos sostinę, kur laukia trumpa ekskursija: „ispaniškas centras“ aplink pagrindinę aikštę (zocalo), katedra, barokinė Santo Domingo bažnyčia. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje San Kristobalyje. Maršrutas apie 370 km.

5 diena
Po pusryčių vykstame į San Juan Chamula - indėnų kaimą, kuriame gyvena majų cocilių palikuonys (DĖMESIO! Fotografavimas yra draudžiamas!). Žmonės čia išlaikę tradicinį gyvenimo būdą (ūkininkystė, amatai), nešioja tradicinius drabužius (kepurės iš palmių lapų). Apsilankymas tradiciniame indėnų turguje. Keliamės į nacionalinį Aqua Azul parką - čia rasime atokvėpį tarp nuostabių vandens kaskadų, žalių džiunglių apsupty. Jei nebus galimybės apsilankyti Aqua Azul parke, važiuosime prie Misol Ha krioklio. Vakarienė ir nakvynė Palenkėje (Palenque). Maršrutas apie 450 km.

6 diena
Po pusryčių lankomės archeologinėje Palenkės vietovėje - dėl nežinomų priežasčių indėnai miestą apleido X a., surastas jis buvo tik XVIII a. Lankome Hieroglifų šventyklą (El Templo de las Inscripciones) - apžiūrime iš išorės, įspūdingus karališkuosius rūmus su jų dekoruotais kambariais ir koridoriais, Saulės ir Kryžiaus šventyklas, datuojamas VII a. Vėliau važiuojame į Četumalį (Chetumal). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Četumalio rajone. Maršrutas apie 480 km.

7 diena
Pažinties su Meksika pabaigai būtina apsilankyti Tulume - archeologinėje vietoje, įsitaisiusioje šalia turkio mėlynumo Karibų jūros. Pasivaikščiojimo metu pamatysime El Castillo, Freskų šventyklą, Besileidžiančio dievo šventyklą. Turėsime laiko atsipalaiduoti čia pat esančiame nepaprastai gražiame paplūdimyje. Vykstame į Playa del Carmen. Laisvas laikas kultinei Penktajai Aveniu, kuria garsėja Majų Rivjeros kurortas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kankūne arba Majų Rivjeroje. Maršrutas apie 320-380 km (priklausomai nuo nakvynės vietos).

8 diena
Po pusryčių važiuojame į oro uostą Kankūne. Skrydis į Lenkiją užsakomuoju LOT orlaiviu (tiesioginis skrydis).
Turistai, pasirinkę poilsį Kankūne arba Majų Rivjeroje, vežami į viešbučius (galimas važiavimas pro oro uostą).

9 diena
Atvykstame į Lenkiją.

ATKREIPKITE DĖMESĮ
- Ekskursijų programa bei objektų lankymo eiliškumas gali keistis. Kelionės vadovas ekskursijų neveda.
- Meksikoje, Gvatemaloje, Hondūre triviečiuose kambariuose stovi 2 queen size tipo lovos (kambarių su 3 atskiromis lovomis nėra).
- Muziejai nedirba pirmadieniais. Tokiu atveju kelionės vadovas gali pasiūlyti aplankyti kitas įdomias vietas arba, jei yra galimybė, pasiūlyti pakoreguoti programą, kad muziejaus lankymas būtų nukeltas į kitą dieną.
- Kartais išvykimas iš viešbučio gali būti labai ankstyvas (apie 5 val.), tokiu atveju paruošiami pusryčių paketai.
- Svarbu prisiminti, kad Meksikas yra įsikūręs apie 2000 metrų virš jūros lygio, tad reikėtų turėti šiltesnių drabužių.
- Dėl nepalankaus kurso nerekomenduojame keistis valiutą Kankūno oro uoste. Pinigus galėsite išsikeisti viešbutyje Kankūne arba banke/ valiutos keityklose kitą dieną.
- Pasirūpinkite patogia avalyne (programoje numatyta nemažai vaikščiojimo), drabužiais lietingam orui (taip pat pasirūpinti dokumentų apsauga nuo drėgmės) ir apsauga nuo uodų.
- Jei važiuojate su mažais vaikais, prašome pasiimti priemonių jiems užimti.
- Į Jungtines Meksikos Valstijas draudžiama įsivežti maistą.

APGYVENDINIMAS
Ekskursijų metu: 3* viešbučiuose (vietinė kategorija). Kambariai paprasti, bet patogūs, dažniausiai su oro kondicionieriumi, vonios kambariu, televizoriumi ir telefonu. Viešbutyje: restoranas ir baras, kartais baseinas ar sodas. Maitinimas: amerikietiški pusryčiai (tiekiami porcijomis, dažniausiai: vaisiai, kiaušinienė, skrudintas bekonas arba dešrelė, duona, raguolis, nedidelis indelis džemo ir sviesto,  1 puodelis sulčių, 1 puodelis kavos ar arbatos) ir vakarienė (tiekiama porcijomis: sriuba, pagrindinis patiekalas dažniausiai iš paukštienos, kartais iš žuvies, salotos arba paruoštos daržovės, bulvės/ ryžiai, tortilijos, desertas).

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Skrydis užsakomuoju reisu LOT tipo Dreamliner arba panašaus tipo plačiu orlaiviu (be persėdimų) į Kankūną, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas viešbučiuose pagal programą, pervežimai patogiais autobusais su oro kondicionieriumi (Gvatemaloje autobusuose oro kondicionierių nėra), maitinimas pagal programą, lenkų kelionės vadovo ir „Rainbow Tours“ atstovo oro uoste Varšuvoje paslaugos, turistinė programa, TU Europa draudimas (standartinis: CP, NNW, KL ir bagažo).

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Dalyvavimo programoje išlaidos - apie 190 USD (arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams, bagažo nešikams, įėjimo bilietai į mokamus objektus), papildomos ekskursijos (nurodytos programoje), vietiniai turai Kankūne/ Majų Rivjeroje ir asmeninės išlaidos.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Vizos

Pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius.

Skrydis

Skrydis patogiu Dreamliner LOT tipo orlaiviu su galimybe pasirinkti klasę. Ekonominėje klasėje maistas ir gėrimai mokami, kainos nurodytas „Sky bar“ meniu. Premium Club ir Business Elite klasėje maistas ir gėrimai įskaičiuoti į bilieto kainą, be to padidinamas bagažo limitas. Visose klasėse veikia pramoginė sistema, atskiri ekranai įstaisyti prie kiekvienos sėdynės. Nesant galimybei skristi Dreamliner orlaiviu, jis bus keičiamas panašaus standarto orlaiviu. Skrydis tiesioginis.

 


  • MEKSIKA - TRYLIKA MAJŲ DANGAUS LYGIŲ
  • MEKSIKA - TRYLIKA MAJŲ DANGAUS LYGIŲ
  • MEKSIKA - TRYLIKA MAJŲ DANGAUS LYGIŲ
  • MEKSIKA - TRYLIKA MAJŲ DANGAUS LYGIŲ
  • MEKSIKA - TRYLIKA MAJŲ DANGAUS LYGIŲ
  • MEKSIKA - TRYLIKA MAJŲ DANGAUS LYGIŲ
  • MEKSIKA - TRYLIKA MAJŲ DANGAUS LYGIŲ
  • MEKSIKA - TRYLIKA MAJŲ DANGAUS LYGIŲ
  • MEKSIKA - TRYLIKA MAJŲ DANGAUS LYGIŲ
  • MEKSIKA - TRYLIKA MAJŲ DANGAUS LYGIŲ
MARŠRUTAS