Gerų atostogų receptai visiems!
Susisiekite
+370 601 23944
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame

PAŽINTINĖ KELIONĖ PO JORDANIJĄ!

 

Skrendam iš Varšuvos į Tabą ir keliaujama su lenkų turistų grupėmis, nes kaina labai gera!

 

Savaitė nuo 2015 03 04, 11, 18 ,25  kainuoja 533 EUR/1840,34 Lt!

 

 Jordanijoje nuvažiuojama apie 1300 km.

 

Wadi Rum-Petra-Kerakas-Madaba-Nebo kalnas-Ajlun- Jeraš-Amanas-Kusajir Amr-Kasr Al-Azrak-Negyvoji jūra-Kasr Al-Szaubak

 

Kelionės metu apgyvendinama 3* viešbučiuose, maitinimas: pusryčiai ir vakarienė.

 

Galima rinktis savaitės pažintinę kelionę + savaitės poilsį Taboje viešbutyje Aquamarine Sun Flower 4* all !

 

2015 03 04, 11 arba 18  tokios kelionės kaina 704 EUR/ 2430,77 Lt

 

 

Už papildomą mokestį galima pasirinkti viešbutį Intercontinetal 5* arba Sofitel Taba Heights 5* all.

 

Kelionių iš Varšuvos teiraukitės tel. 5 2387171 arba 8 60123944

įspūdžiai iš ekskursijos į petrą

 

Petra- geriau vieną kartą pamatyti savo akimis... Jordanija  buvo netikėtas atradimas. Vos vienai dienai iš Tabos persikėlėm į Akabą, plaukimas keltu truko apie valandą, o iš ten iki Petros autobusu. Wadi Rum dykuma už autobuso langų. Trumpam sustojom ir smėlio į maišelį prisipyliau. Gal reikėtų smėlį iš įvairiausių pasaulio vietų kolekcionuoti? Bet ne, jei taip visi turistai- tai dykumos nusės mūsų namuose, ar ne? Jordanija- įdomus maršrutas.

Organizuoja ir dviejų dienų ekskursiją, tuomet nakvynė netoli Petros, o pačioje Petroje praleidžiami du pusdieniai. Tad galima žymiai daugiau pamatyti. Galima pakilti iki vienuolyno griuvėsių ant kalno.

 

Svarbiausias momentas- tai pamatyti pirmą Petros vaizdą, kuris atsiveria siauru ruoželiu tarpeklio gale: rožinė šventyklos kolonos iškaltos uoloje. Kvapą gniaužia iš tikrųjų. Nabatėjos civilizacija verta to, kad pamatytum, kas buvo čia žmogaus rankomis sukurta.

Petra dar vadinama dykumų rože arba užmirštuoju miestu. Ilgą laiką čia gyveno tik beduinai. Miestas buvo išplėštas ir išvogtas per ilgą laiką.

 

Šveicarų tyrinėtojas Johanas Liudvigas Burkhardtas (Johann Ludwig Burckhardt) 1812 metais atrado Petrą iš naujo. Dabar čia karaliauja turistai ir archeologai.

Patekti į Petrą nėra taip paprasta- kelias veda siauru tarpekliu,kuriuo tenka kulniuoti apie pusantro kilometro. Bet tai nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 

Dar patarsiu atidžiau apžiūrėti suvenyrus, o ypatingai sidabro papuošalus. Jie nėra pigūs, bet originalūs ir tikrai kokybiški.

KELIONĖS Į JORDANIJĄ

Kaip nukeliauti į Jordaniją?

 

Pats paprasčiausias variantas aplankyti Jordaniją- tai nusipirkti dienos ekskursiją iš Tabos arba Šarm el Šeicho. Tuomet pamatysite Petrą, keliausite Wadi Rum dykuma, trumpai susipažinsite su Akaba.

 

Savaitės kelionė po Jordaniją su lenkų turistų grupe, skrendant iš Varšuvos. Ją užsisakyti galite mūsų agentūroje. Privalumas- gera kaina, minusas- gidai kalbės lenkiškai ir skrydis iš Varšuvos.

 

Organizuojamos kelionės ir iš Vilniaus. Populiariausia programa Izraelis ir Jordanija. Teiraukitės mūsų agentūroje. Minusas- vos kelios datos per metus, pliusas - skrydis iš Vilniaus ir lietuvių keliautojų grupė bei kelionės vadovas.

 

Dar vienas variantas. Galime Jums užsakyti bilietus į Tel Avivą, o Izraelyje prisijungsite prie rusakalbės grupės. Šiuo atveju maršrutas parenkamas individualiai pagal Jūsų pageidavimus. Galima organizuoti pažintnes ekskursijas Izraelyje, tada trijų dienų išvyką į Jordaniją ir dar pridėti keletą dienų poilsio Izraelyje prie jūros..

 

Kelionių kainų teiraukitės agentūroje el. paštu asta@kelioniugurmanai.lt arba paskambinkite mums.