Gerų atostogų receptai visiems!
Susisiekite
+370 601 23944
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame

Į GRAIKIJĄ autobusu ir 9 dienų kelionė!

 

2015‑10‑10 – 2015‑10‑18 liko 4 viet.
Specialus pasiūlymas ‑10% 389,00 € kaina dabar 350,10 € 1 208,83 Lt
www.kelioniugurmanai.lt
Tel. 5 2387171 arba 8 60123944


KELIONĖS APRAŠYMAS:


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Atvykstame į Belgradą. Pažintis su Serbijos sostine: Parlamento rūmai, Rotušė, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su Belgrado tvirtove, garsioji Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykstame į Makedonijos sostinę Skopje, kuri yra Motinos Teresės gimtasis miestas. Miesto senąją ir naująją dalis jungia akmeninis tiltas, per didžiausią Makedonijos upę Vardarą. Trumpa apžvalginė ekskursija: senasis miesto turgus, vienas didžiausių išlikusių turgų Balkanuose, Mustafa Pasha mečetė, miesto simbolis – Bizantijos laikų tvirtovė. Vakare atvykstame į Kamena Vourlą kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Pageidaujantiems išvyka** į Meteorų vienuolynus. Kelionė iki Kalambakos. Apsilankymas aukštai uolose pastatytuose Meteorų vienuolynuose*. „Meteora“ išvertus iš graikų kalbos reiškia „esantys tarp dangaus ir žemės“. Šis žodis labai gerai apibūdina 600 metrų aukštyje esančius vienuolynus, kurių įkūrėjas – iš Atono atvykęs vienuolis Atanasijus, gavęs Meteorito vardą. Pažintis su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, unikaliomis freskų, ikonų ir drožinių kolekcijomis, nepakartojami panoraminiai vaizdai. Norintieji galės apsilankyti bizantiškųjų ikonų dirbtuvėje, kur galima susipažinti ir įsigyti ikonų meistrų darbų. Vakarop grįžtame į viešbutį. Laisvas laikas. Esant galimybei, pageidaujantiems apsilankymas graikiškame vakare**, kur lauks graikų liaudies šokiai. Grojant gyvai muzikai susipažinsite su tautiniais kostiumais, populiariomis graikiškomis dainomis ir šokiais. Vakaro šeimininkai pavaišins tradiciniais graikiškais užkandžiais ir vietiniais šios šalies gėrimais. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Pageidaujantiems siūloma dienos išvyka** į Atėnus (minimalus keliautojų skaičius -18 asmenų). Graikijos sostinė Atėnai – vienas seniausių pasaulio miestų, gyvuojančių daugiau kaip 2500 metų. Miestas garsus demokratija, olimpinėmis žaidynėmis, filosofija ir antikinių paminklų gausa. Ekskursijos metu aplankome žymiausią antikos paminklą – virš miesto iškilusį Akropolį, kuris buvo senovės Atėnų tvirtovė ir visuomeninio gyvenimo centras. Kompleksas susideda iš kelių šventyklų, iš kurių svarbiausia – Partenonas, dėl idealių proporcijų dar vadinamas architektūros stebuklu, pergalės Atėnės Nikės šventykla, pirmasis akmeninis Graikijoje Dioniso teatras, Erehtejonas. Esant galimybei, apsilankymas naujajame Akropolio muziejuje*. Agora - pagrindinė miesto aikštė pilietinio gyvenimo centras, senoji šurmuliuojanti miesto dalis - Plaka, Sintagmos aikštė su nežinomo kareivio kapu. Laisvas laikas. (Ekskursija į Atėnus vyksta esant ne mažiau kaip 18 vykstančių asmenų) Vakare grįžtame į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiu prie jūros. Pageidaujantiems plaukimas** laivu į nuostabaus grožio salą Skiathos. Plaukdami laivu grožėsimės įstabaus grožio Egėjo jūros salomis. Išlipę lankysimės garsiausiame saloje Lalarijos paplūdimyje, kur galėsime pasimėgauti maudynėmis lazūriniuose Egėjo jūros vandenyse. Vėliau pasivaikščiosime autentiškomis Skiathos miestelio gatvelėmis, kuriose įsikūrusios jaukios kavinukės, suvenyrų parduotuvėlės. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena Pusryčiai. Vykstame į antrą pagal dydį Graikijos miestą - Salonikus. Esant galimybei, pakeliui sustojimas XIII a. statytoje Platamono tvirtovėje. Už jos sienų yra senovinės Heraklėjos, Makedonijos miesto, griuvėsiai ir „ juodasis platanas“, ant kurio šakos 1912m. turkai korė sukilėlius. Atvykstame į buvusią Makedonijos sostinę - Salonikus įkurta 315m. pr. Kr. Makedonijos karaliaus Kasandro, kuris miestą pavadino savo žmonos, Aleksandro Didžiojo sesers – Tesalonikės vardu. Šis miestas niekada neprarado savo svarbos ir buvo labai mėgstamas Makedonijos karalių. Salonikai traukia istorijos ir senovės meno mėgėjus. Apžvalginė ekskursija: miesto simbolis - Baltasis bokštas, Pilypo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklai, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka, Šv. Jurgio rotonda, Šv. Demetrijaus bazilika, menanti ankstyvosios krikščionybės laikus, puiki panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė per Graikiją, Makedoniją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

8 diena Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Pakeliui trumpas sustojimas pietų Vengrijos mieste Szegede: miesto Rotušė, Katedra ir jos aikštė, Universitetas, Nacionalinis teatras ir kt. Tęsiame kelionę namų link. Nakvynė viešbutyje.

9 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; 4 nakvynės Graikijoje, Kamena Vourla kurorte viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 20 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.