Gerų atostogų receptai visiems!
Susisiekite
+370 601 23944
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame

KĄ PAMATYTI IR NUVEIKTI  FUERTEVENTŪROJE?

 

Be jokios abejonės, Fuerteventūra garsėja savo paplūdimiais! Jų galima suskaičiuoti apie pusantro šimto! Beje, dauguma paplūdimių yra nudistų rojus. Tad čia reikia degintis, maudytis, serfinguoti, kaituoti, važinėti dviračiu, daug vaikščioti ir mėgautis kanarietiškais patiekalais...

Fuerteventūra- tai atostogos laukinėje gamtoje. Čia nerasi triukšmingų kavinių ir restoranų, pramogų centrų, kaip Tenerifėje ar Gran Kanarijoje. Fuerteventūroje atostogų laikas slenka lėtai, ramiai. Orai čia šilti, saulėti, vėjuoti.

 

Ką aplankyti, pamatyti?

 

El Cotillo - laukinis paplūdimis, čia patiks tiems, kas nori nuo visko pabėgti ir pabūti atokiau nuo civilizacijos. Cotillo miestelyje daug jūros nedidelių restoranėlių, kur verta užsukti papietauti, jei mėgstate jūros gėrybes.

 

Corralejo kopos ir Coralejo miestelis. Kadaise buvęs viso labo nedidelis žvejų kaimelis, dabar išaugo į didsžiausią salos kurortą, kur galima smagiai praleisti laiką, besižvalgant po parduotuvėles ar nedideles kavinukes.

 

Jandijos paplūdimis

 

Sotavento paplūdimis - geriausia vieta  vandens sporto mėgėjams

 

Betancurija - mielas miestelis, kurį pasieksite vingiuotais kalnų keliais.

 

Gran Tarajal

 

Mirador Morro Velosa- būtinai sustokite ir pasigrožėkite nuostabiu reginiuu.

 

De Lobos sala- galima persikelti keltu, užtruks apie 20 min. De Lobos nuo Coralejo skiria vos 2 km.

 

Tindaya kalnas. Jį pamatysite iš tolo, o papėdėje aptiksite Tindaja kaimelį, kuriame yra neblogų barų bei kavinukių. Dėl savotiškų raižinių, panašių į pėdas, kalnas dar vadinamas raganų kalnu.

  

Oasis parkas.

 

Labai smagiai čia praleisite visą dieną. Galima pasivaikščioti tarp augalų, kaktusai stebins tikrai... O dar reikia suspėti į visus pasirodymus, kurie vyksta nustatytomis valandomis: papūgų šou, roplių pasirodymai, jūros liūtai, plėšrūs paukščiai.

 

Parko nuoroda http://www.fuerteventuraoasispark.com/

 

Oasis parkas veikia 365 dienas per metus nuo 9 iki 18 h. Bilieto kaina 28 EUR suaugusiam. Nenustebkite, nes vietiniams bilietų kainos ženkliai žemesnės.

Į parką veža nemokami spalvingi specialūs autobusai. Kiekviename viešbutyje rasite lankstinuką su visa informacija.

 

 

 Fuerteventūra – antra pagal dydį Kanarų salyno sala Atlanto vandenyne. Priklauso Ispanijai. Didžiausias salos ilgis 100 km, plotis – 31 km. Jos plotas 1660 km². Čia ženkliai mažiau turistų nei Tenerifėje. Sostinė Puerto del Rosario.

 

Keltu galima persikelti į Lanzerotę ir dieną praleisti šioje visiškai kitokioje saloje. Verta išsinuomoti mašina ir pasivažinėti po Lanzerotę, galima persikelti su automobiliu iš Fuerteventūros.

 

Keltai keliasi iš Coralejo į Caya Blanca Lanzerotėje. Greitaeigis keltas užtrunka apie 15 min, paprastas apie 35 min.

 

 

  • Fuertė iš lėktuvo
  • Fuertė iš Viršaus
  • Melia Goriones
  • Kaitai
  • Paplūdimiai
  • Atoslūgis
  • Miestelyje
  • Kaituoja!