Gerų atostogų receptai visiems!
Susisiekite
+370 601 23944
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame
KELIONĖ Į ŠRI LANKĄ su vadovu iš Lietuvos 12D./9N.

DATA 2017 11 17

 

1 diena: Skrydis į Kolombą
Skrydis iš Vilniaus į Kolombą su persėdimu Stambule.
2 diena: Kolombas – Vatala
Atvykimas į Kolombą. Oro uoste jus pasitiks mūsų partnerių atstovai ir apdovanos „Šventyklos medžio gėlių“ girliandomis. Būsite supažindinti su vietiniu gidu. Pervežimas į viešbutį Vataloje (Wattala). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 
3 diena: Vatala – Pinavala  –  Dambula 
Pusryčiai. Išvyksite į Pinavalą  (Pinnawala). Atvyksite į drambliukų našlaičių prieglaudą, įkurtą 1975 metais. Čia šeriami ir prižiūrimi džiunglėse rasti be tėvų likę drambliukai. Vieni paaugę drambliukai siunčiami į įvairiausių šalių zoologijos sodus, kiti apmokomi darbui ir lieka Šri Lankoje. Išvykimas į Dambulą (Dambulla). Dambuloje aplankysite uoloje iškirstą šventyklą, vieną įspūdingiausių šventyklų Šri Lankoje, kurią I a. pr. Kr. pastatė karalius Valagambahu. Šventykloje yra daugiau kaip 150 Budos atvaizdų iš kurių įspūdingiausia 14 m aukščio uoloje iškalta skulptūra. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
4 diena: Dambula – Sigirija – Matale – Kandy 
Pusryčiai. Išvyksite į Sigiriją (Sigiriya) – tvirtovę uoloje vadinamą "Liūto uola", nes vienintelis kelias į tvirtovę ėjo pro akmenyje iškaltą liūtą. Tvirtovę, esančią 200 m aukštyje, pastatė karalius Kasyapa V a., jos viduje garsiosios "Debesų mergelių" freskos. Vykstama link Matale. Turėsite galimybę aplankyti Matale prieskonių sodą, kur galėsite įsigyti įvairiausių prieskonių ir sužinosite kaip juos naudoti, taip pat aplankysite Batikos fabriką, kur galėsite įsigyti įspūdingų batikos gaminių. Atvykus į Kandy pradėsite apžvalginę ekskursiją po Kandy – paskutinę Šri Lankos karalių sostinę, kur ir šiais laikais skrupulingai laikomasi senųjų tradicijų. Pravažiuosite dirbtinio ežero pakrante, kuris buvo įrengtas 1807 m. valdant karaliui Sri Vikrama Rajasingha. Aplankysite Dalada Maligava (Budos danties šventykla), kur saugomas vienas iš keturių Budos iltinių dantų (šį dantį galima pamatyti tik kartą metuose, rugpjūčio mėnesį, Perahera šventės metu). Vakarienė ir tradicinių šokių pasirodymas. Nakvynė viešbutyje.
5 diena: Kandy – Peradenija – Nuvara Elija
Pusryčiai. Išvyksite į Peradeniją, kur apsilankysite didžiausiame Pietryčių Azijoje Peradenijos karališkąjame botanikos sode, kuriame auga apie 4000 augalų rūšių. Šis sodas stebina lankytojus egzotinių augalų įvairove, palmių alėjomis bei gausia orchidėjų  kolekcija. Traukiniu išvyksite į Nuvara Eliją, dar vadinamą „Mažąja Anglija“, populiariausią Šri Lankos kalnų kurortą ir pagrindinį arbatos pramonės centrą. Vakare aplankysite arbatos plantacijas ir fabriką. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
6 diena:  Nuvara Elija – Ella – Yala
Pusryčiai. Tęsiama pažintis su Nuvara Elija. Išvyksite link Yala. Pakeliui turėsite nepakartojamą galimybę pasigrožėti viena iš pačių gražiausių vietovių Šri Lankoje – „Ella"dauba (Ella Gap), kuri apsupta įspūdingomis kalnų grandinėmis. Antroje dienos pusėje atvyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
7 diena: Yala – Galle – kurortas prie jūros
Pusryčiai. Ankstyva išvyka džipais po patį didžiausią ir žymiausią nacionalinį parką Šri Lankoje – Yala, esantį šios salos pietryčiuose. Šiame nacionaliniame parke organizuojamos dienos ir nakties išvykos (safariai), kur galima pamatyti laisvėje gyvenančius gyvūnus (laukinius dramblius, buivolus, leopardus, elnius, krokodilus, gausybę paukščių). Po safario, pakeliui į Bentotą / Beruvalą, dar aplankysite Galle – vieną iš seniausių uostų šalyje. Atvyksite į viešbutį pakrantėje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
8 – 10 dienos: Poilsis prie jūros 
Pusryčiai. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viebutyje.   
11 diena: Skrydis iš Kolombo
Pusryčiai. Išvykimas į Kolombą. Apžvalginė ekskursija po Kolombą, kuris vadinamas Azijos vartais. Miestas buvo įkurtas arabų pirklių, įtvirtintas portugalų, užkariautas olandų, anglų kolonijos laikais tapo s  ostine. Išlaikęs kolonijinių laikų dvasią persipinusią su induizmo ir budizmo religijomis bei tradicijomis, Kolombas yra šiuolaikinis verslo centras. Laisvas laikas. Pervežimas į Kolombo oro uostą. Skrydis į Vilnių per Stambulą.
12 diena: Sugrįžimas į Lietuvą
Sugrįžimas į Lietuvą.
 
Kelionės kaina 1 asmeniui – 1049 EUR
Priemoka už 5* viešbutį poilsio metu – 105 EUR
Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 5 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis turo metu,
• 4 nakvynės 4*/5* viešbutyje pakrantėje su pusryčiais ir vakarienėmis,
• vadovo iš Lietuvos paslaugos visos kelionės metu,
• anglakalbio/rusakalbio vietinio kelionės vadovo paslaugos turo metu,
• tradicinis šokių pasirodymas,
• 2 mineralinio vandens buteliai kiekvienam kasdien,
• speciali išvykimo dovana.
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai (nuo 720 EUR),
• Šri Lankos viza ~35 JAV doleriai,
• įėjimo bilietai į visus mokamus objektus pagal programą (110 USD mokama vietoje),
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.
 
Pastabos:
• kelionę galima pratęsti poilsiu pakrantėje,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams
 
Svarbu:
kelionė vykdoma susirinkus ne mažesnei kaip 10 asmenų grupei,
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.