Gerų atostogų receptai visiems!
Susisiekite
+370 601 23944
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame

Šri Lanka - pažintinė programa lenkų kalba. SKRYDŽIAI IŠ VARŠUVOS
 „Arbatos tigrai“ / Herbaciane tygrysy (Šri Lanka)

 

KELIONĖS DATOS IR KAINOS

 

2015 11 01- 11 12 kaina 1369 EUR

 

2015 11 15- 11 26 kaina 1349 EUR

 

2015 12 07 - 12 18  kaina 1308 EUR

 

2015 12 17- 12 28 kaina 1845 EUR

 

2015 12 28- 2016 01 08 kaina 2007 EURPinnawala • Dambulla • Anuradhapura • Polonnaruwa • Minneriya • Sigiriya • Kandy • Matale • Nuwara Eliya • Kitulgala • Negombo

Unikalios akmens šventyklos, 3 antikinio Ceilono sostinės: kelionės maršrute įdomiausios magiškos salos vietos, kuriose Tolimųjų Rytų tradicija susipina su modernizmu. Turtingoje ir įvairioje programoje yra Safari nacionalinis parkas, apsilankymas dramblių prieglaudoje ir vaizdingos arbatos plantacijos – nacionalinis Ceilono turtas. Egzotiška sala žavi sodria augalija, džiunglių žaluma, kriokliais ir nuostabiais paplūdimiais. Po nuostabios pažintinės savaitės verta čia dar pasilikti ir pailsėti viešbutyje prie vandenyno. Bendras maršruto ilgis: apie 900 km.
1 DIENA. Dalyvių susirinkimas oro uoste Varšuvoje. Skrydis į Šri Lanką. Atvykimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
2 DIENA. Pusryčiai. Išvykimas į vietovę PINNAWALA. Tai pirmoji pasaulyje dramblių veisykla ir prieglauda, kuri atkreipė pasaulio dėmesį į mažėjančią šių nuostabių gyvūnų populiaciją. Išvykimas į Dambulla. Apsilankymas Senovinių akmens šventyklų komplekse, įrašytame į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tai vienos gražiausių šventyklų Šri Lankoje. 2000 m2 plote yra daugiau nei 1500 XVIII a. freskų ir viena iš didžiausių pasaulyje akmenyje iškaltų Budos skulptūrų. Išvykimas į viešbutį Sigriya apylinkėse. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
3 DIENA. Pusryčiai. Išvykimas į ANURADHAPURY – antikinę Ceilono sostinę, kurioje didingiausiu periodu gyveno daugiau nei 2 mln. gyventojų. Miestas garsėjo ne tik savo dydžiu, pirmiausia – puikia architektūra. Iki šiol Anuradhapury šventyklos pavergia lankytojus. Ekskursija prie šventojo Sri Maha Bodhi – medžio, kuris yra išaugęs iš medžio, po kuriuo Buda pajuto nušvitimą, sėklos. Tai seniausias pasaulyje žinomas medis, kuriam daugiau nei 2200 metų. Toliau programoje įspūdingi II a. p. m. e. bronzos rūmų griuvėsiai, monumentali Ruwanweliseya stupa ir Budos IV a. p. m. e. statula, laikoma švenčiausia medituojančio Budos vieta Ceilone. Paskutinis lankymo taškas – III a. p. m. e. akmens šventykla Isurumuniya, garsėjanti akmens figūromis. Sugrįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
4 DIENA. Pusryčiai. Atvykimas į vietovę POLONNARUWA, Ceilono sostinę, įkurtą viduramžiais. Visa archeologinio parko teritorija įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Apsilankymas didinguose buvusios sostinės griuvėsiuose: karalių rūmai, priėmimų salė, pirtys, induistų šventyklos ir Atadage šventykla, t. y. Danties šventykla. Išvykimas į vieną didžiausių ir įdomiausių nacionalinių parkų Šri Lankoje – MINNERIYA; čia yra didžiuliai pelkynai, kuriuose gyvena įvairių rūšių gyvūnai: laukiniai drambliai, egzotiniai paukščiai (daugiau nei 160 rūšių), ropliai ir gražūs drugeliai. Popietė Safari parke – puikus nuotykis gamtoje, kur laukinė gyvūnija pasiekiama ranka. Sugrįžimas į viešbutį, vakarienė ir poilsis.  
5 DIENA. Pusryčiai. Atvykimas į vieną įdomiausių programos vietų – akmeninę SIGIRIYA tvirtovę. Pasakiško grožio tvirtovė, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, pastatyta ant didžiulės uolos ir, nepaisant praėjusio laiko, ji vis dar stebina Veidrodžio siena, Vandens sodais ir 1500 metų senumo freskomis. Trumpas žygis į tvirtovę. Išvykimas į KANDY, sustojimas MATALE: apsilankymas Prieskonių sode. Kandy – tai paskutinė antikinio Ceilono sostinė, kultūros, meno ir amatų lobynas. Ekskursija į šventovę, kurioje laikoma budistų relikvija – Budos dantis, lankymas ir apsilankymas vietiniame turguje. Vakare tradicinių šokių pristatymas. Apgyvendinimas viešbutyje prie Kandy, vakarienė ir nakvynė.
6 DIENA. Pusryčiai. Kandy apžiūrėjimas važiuojant rikšomis, vadinamaisiais tuk tukais, kurie Šri Lankoje yra pagrindinė susisiekimo priemonė. Atvykimas į vietovę NUWARA ELIYA – labiausia lankomą kalnų kurortą Šri Lankoje. Kelias veda tarp šimtų terasomis išdėstytų arbatos – pagrindinės salos eksporto prekės – plantacijų. Pasivaikščiojimas po nuostabias apylinkes ir gražų britų kolonijų stiliaus miestelį. Apsilankymas arbatos plantacijoje. Apsigyvenimas viešbutyje prie Nuwara Eliya, vakarienė ir nakvynė.
7 DIENA. Pusryčiai. Išvykimas link KITULGALI, kur buvo filmuojamas Oskaru apdovanotas filmas „Tiltas per Kvai upę“. Pravažiavimas pro Kolombo. Atvykimas į NEGOMBO apylinkes, apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
8-10 DIENA. Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Išvykimas į oro uostą. Skrydis į Lenkiją.
11 DIENA. Atvykimas į Lenkiją.
PASLAUGOS:
9 nakvynės trijų žvaigždučių viešbučiuose pagal programą; dviviečiai kambariai (galimybė papildomai pastatyti 1 lovą) su vonios kambariu; • maistas pagal programą • atvykimas • kelionė patogiu autobusu su oro kondicionieriumi • gido paslaugos • 

 

Siųsti paklausimą info@kelioniugurmanai.lt