Gerų atostogų receptai visiems!
Susisiekite
+370 601 23944
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame

Toskana spalvų ir skonių žemė! NAUJIENA! Kaina nuo 1019 Lt (295,17 EUR)


Toskana - kitokia Italija. Pažintinė – poilsinė kelionė autobusu!


2016-05-14 - 2016-05-21     Išankstinis pirkimas -15%  379,00 € kaina dabar  322,15 € 
2016-06-18 - 2016-06-25     Išankstinis pirkimas -15%  399,00 €, kaina dabar  339,15 €
2016-07-16 - 2016-07-23     Išankstinis pirkimas -15%  449,00 € , kaina dabar 381,65

2016‑09‑17 – 2016‑09‑24           Išankstinis pirkimas ‑15% 399,00 €, kaina dabar  339,15 €

 

KELIONĖS MARŠRUTAS


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Bavarijos sostinę Miuncheną. Pažintis su senamiesčiu: centrinė pėsčiųjų gatvė, Marijos aikštė, Dievo Motinos katedra, Senoji ir Naujoji rotušės, Odeono aikštė, opera. Miunchenas žymus ne tik architektūriniais paminklais, tai – muziejų ir galerijų miestas bei bavariško alaus sostinė. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės apsilankyti seniausioje ir didžiausioje Bavarijos aludėje – Hofbrauhaus. Išvykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje prie Veronos.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Cinque Terre – penkias žemes, kurias sudaro penki žavūs viduramžių miesteliai: Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola ir Riomaggione, įkurti ant svaiginančio statumo skardžių. Apžvalginė ekskursija laivu* arba traukiniu* po pasirinktus spalvingus parko miestelius, su atsiveriančiu nuostabiu vaizdu į Viduržemio jūrą ir jos skalaujamus uolėtus krantus. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paskanauti itališkų tradicinių patiekalų vienoje iš vietinių kavinukių. Nakvynė viešbutyje prie Livorno.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į UNESCO saugomą „nuostabių bokštų“ miestelį San Džiminiano. Čia iki mūsų dienų išlikę net 13 bokštų iš XII-XIII a., kuriuos pastatė didikų giminės. Pažintis su senamiesčiu: Katedros aikštė, rotušė, Cistern aikštė, Velnio bokštas, Šv. Pranciškaus bažnyčia, Didysis bokštas. Vykstame į Kianti regioną, garsėjantį puikiu alyvuogių aliejumi, jautiena bei vynu. Degustacijos* metu galėsite  ne tik susipažinti ir paragauti, bet ir įsigyti Kianti regione gaminamų aukščiausios kokybės aromatingų vynų, padegustuoti pirmo spaudimo, ekologiško alyvuogių aliejaus, tradicinės česnakų duonos „bruschetta“, vytinto kumpio bei rikotos sūrio su kvapniaisiais bazilikais. Vykstame į Sieną – miestą, išsaugojusį savo klestėjimo laikų galybę. Senoji miesto dalis apjuosta įspūdingomis gynybinėmis sienomis ir puikiai išlaikiusi viduramžių dvasią. Ekskursija po miestą: Del Campo – unikali kriauklės formos aikštė, Visuomenės rūmai, katedra*, grakšti Torre del Mangia rotušė su 102 m bokštu, pastatytu XII a., mažytis Gajos fontanas, į kurį vanduo patenka iš 500 metų senumo akveduko. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė prie Livorno.

5 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Nakvynė viešbutyje prie Livorno.

6 diena Pusryčiai. Vykstame į Pizą, buvusį galingą, nepriklausomą jūrų uostą prie Ligūrijos jūros. Apžiūrėsime vieną gražiausių architektūros kompleksų pasaulyje - Stebuklų aikštės ansamblį. Pageidaujantys - galės aplankyti romaninio stiliaus katedrą ir garsųjį Pizos bokštą*. Vykstame į renesanso kultūros lopšį – Florenciją, kurioje gimė garsus italų poetas Dantė ir ryškų pėdsaką paliko Mediči šeima. Miesto transportu* vykstame į Florencijos centrą, pažintis su miestu: gotikinė Santa Maria del Fiore katedra su šalia esančia Džoto projektuota varpine*, Sinjorijos aikštė, Senasis tiltas, garsėjantis auksakalių dirbtuvėmis. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės apsilankyti Šv. Lauryno bažnyčioje ir Mediči koplyčioje arba viename garsiausių meno muziejų – Ufiči galerijoje. Nakvynė viešbutyje prie Mantujos.

7 diena Pusryčiai. Vykstame į seną universitetinį miestą, garsėjantį akademine istorija – Padują, kuris žymus dailės ir architektūros paminklais. Pažintis su senamiesčiu: miesto įžymybė – didinga Šv. Paduviečio bazilika, pastatyta XII-XIV a., antras seniausias Italijos universitetas ir šalia jo įsikūrę Radžionės rūmai, Fruto aikštė. Laisvas laikas. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
 
Į kelionės kainą įskaičiuota
kelionė autobusu; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 100 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
Pastabos
pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.