Gerų atostogų receptai visiems!
Susisiekite
+370 601 23944
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame

DIDYSIS PRANCŪZIJOS TURAS! Naujiena!

 10% NUOLAIDOS kelionėms autobusu į Prancūziją!

 

Didysis Prancūzijos turas (pažintinė-poilsinė) Naujiena!

    2015-06-20 - 2015-06-30
    liko 20 viet, kaina     Specialus pasiūlymas ‑10% kaina buvo 659,00 €, kaina dabar   593,10 €  2 047,86 Lt   

       2015-07-18 - 2015-07-28
    Liko 17 vietų. Specialus pasiūlymas ‑10% kaina buvo 659,00 €, kaina dabar   593,10 €  2 047,86 Lt

 
    2015-08-15 - 2015-08-25
    vietų yra, Specialus pasiūlymas ‑10% kaina buvo 659,00 €, kaina dabar   593,10 €  2 047,86 Lt
  
      2015-09-19 - 2015-09-29
    vietų yra,Specialus pasiūlymas ‑10% kaina buvo 659,00 €, kaina dabar   593,10 €  2 047,86 Lt  
KELIONĖS APRAŠYMAS


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Prancūziją. Atvykstame į Normandijos sostinę Ruaną.  Pažintis su miestu: fachverkinių namų kvartalai, senoji turgaus aikštė, kurioje 1431m. buvo sudeginta garsioji Žana d`Ark, gotikinė katedra, kuria žavėjosi impresionistas C.Monet. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Etretat – simpatišką ir ramų Normandijos pajūrio kurortinį miestelį apsuptą įspūdingų uolų, kuriame ilsėjosi G. De Mopasanas ir Arsenas Liupenas. Po pietų laisvas laikas prie jūros fantastiškame Trouville su Mer kurorte. Čia driekiasi 1200m.paplūdimys padengtas smėliu ir smulkiomis kriauklėmis. Šalia esanti promenada stebina 1860 – 1880m. statytomis vilomis, kurios atspindi to meto madas. Toliau tęsiame pažintį su Prancūzijos pakrantės perlais: Honfleur, XVI – XVII amžiais garsėjęs kaip Amerikos užkariautojų ir tyrinėtojų uostas, išsaugojęs senamiestį ir seniausią Prancūzijoje medinę bažnyčią. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į San Mišelio kalną. Šis X a. Benediktinų ant aukštos uolos įkurtas vienuolynas yra laikomas vienu iš Vakarų pasaulio architektūros stebuklų, gotikinės architektūros šedevru. Vėliau keliaujame į Kankalį. Tai senas žvejų miestelis, garsėjantis austrių plantacijomis. Esant galimybei – pietūs jūros gėrybių restorane*.  Tačiau bene įspūdingiausias reiškinys yra  Atlanto vandenyno potvyniai ir atoslūgiai. Kelis kartus per dieną potvynių metu vanduo kai kuriose vietose užlieja net apie 50 m pakrantės teritorijos.  Laikas poilsiui Cote d‘Emeraude – tai vadinamoji smaragdinė pakrantė, nusėta uolėtais iškyšuliais ir smėlio paplūdimiais. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į buvusį korsarų miestą - tvirtovę – San Malo. Apžiūrėsime  tvirtovę, pasivaikščiosime ant galingos gynybinės sienos Atlanto pakrantėje, nuo kurios atsiveria įspūdinga vandenyno, salų ir fortų panorama.  Laisvas laikas  pasimėgauti „saulės voniomis“ San Malo paplūdimyje arba norintieji miesto transportu* galės nuvykti į vos už keletos kilometrų esantį Dinard.  Turtingiems britams pasistačius vilas, XIX a. pab. šis miestas  sparčiai išpopuliarėjo kaip madingas vasaros kurortas. Golfo srovė nulėmė, kad šiame kurorte visada keliais laipsniais šilčiau negu aplinkiniuose regionuose. Dideli, švarūs smėlio paplūdimiai, barais, kavinėmis ir įspūdingomis vilomis užpildytos gatvelės. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Vykstame į Rė salą, kuri yra Atlanto vandenyne Biskajos įlankoje, prie Šarontos upės žiočių. Salą su žemynu jungia 2926 m ilgio tiltas. Vasaros metu šią salą  pamėgo turistai ir poilsiautojai.  Nukeliausime iki Phares des Baleines švyturio, pamatysime druskos laukus, dėl kurių sala vadinama „baltojo aukso sala“, ir 2-ojo pasaulinio karo vokiečių bunkerius.  Pasivaikščiosime po Sen Martin de Rė miestelį, kuris įtrauktas į paveldo sąrašą. Pakrantėje prie uosto besitęsiančioje  La Flotte gatvelėje apstu krautuvėlių, restoranų ir kavinių, kurios siūlo padegustuoti* šviežių jūros gėrybių. Čia galima pamatyti žvejus parduodančius savo laimikį tiesiog pakrantėje. Laisvas laikas prie jūros Rė saloje. Vėliau vykstame  į  La Rošelį, kuris iki šių dienų išliko kaip vienas gražiausių ir istoriškai turtingiausių miestų Atlanto pakrantėje. Pažintis su miestu: uosto vartai, kuriuos žymi XIV a. įtvirtinti bokštai,  XVI–XVII a. miesto Rotušė, Šv. Liudviko katedra, Šv. Mykolo, Šv. Išgelbėtojo bažnyčios. Nakvynė viešbutyje.

7 diena Pusryčiai. Vykstame į didžiausią pasaulyje vynininkystės regioną – Bordo. Pažintis su miestu: Garonos upės krantinė, Akmeninis tiltas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Quinconces esplanada, paminklas žirondistams, Didysis teatras, Šv. Andriaus katedra. Vyno degustacija*, vienoje iš senas vynininkystės tradicijas turinčių pilių. Keliaujame prie aukščiausios Europoje Pilato kopos,nuo kurios atsiveria Arkašono įlankos ir Ferre iškyšulio panorama. Nakvynė viešbutyje.

8 diena Pusryčiai. Vykstame į Konjako miestą prie Šarano upės. Šio miesto vardu pavadintas garsus pasaulyje konjakas. Čia įsikūrę ne vien šimtametes tradicijas turintys konjako namai. Aplankysime garsiojo „Otard“* konjako namus, susipažinsime su jų istorija, konjako gamyba bei degustuosime konjaką. Išvykstame į šalies didybę menantį Luaros slėnį. Susipažinsime su garsiausiomis pilimis. Aplankysime  Vilandry* pilį, turinčią puikią ispaniškų baldų kolekciją ir grožėsimės jos spalvingais, terasomis bei geometriniais motyvais išsidėsčiusiais  renesansiniais* sodais. Lankome Šenonso* - žymiąją damų pilį, pastatytą nuostabioje vietoje ant Šero upės kranto. Esant galimybei, pilyje degustuosime* Luaros slėnio krašto vynus. Nakvynė viešbutyje.

9 diena Pusryčiai.  Vykstame į vynininkų miestelį  Montrišarą. Čia vienuose iš vyno rūsių susipažinsime su senomis vyno gamybos tradicijomis ir vynų rūšimis. Pamatysime įspūdinguose kalkakmenio olose įkurtus vyno rūsius, kurie vienu metu brandina  apie 1,5 ml. vyno butelių.   Galėsime padegustuoti* putojantį ir sausuosius  vynus. Tęsiame pažintį su Luaros slėnio pilimis. Lankome Šamboro pilį* - pačią didžiausią ir gražiausią Renesanso stiliaus pilių, kuri buvo karaliaus Pranciškaus I medžioklės rezidencija. Pilyje niekas niekada negyveno. Kad svajonių pilis atsispindėtų vandenyje, buvo iškasta Luaros upės atšaka. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

10 diena Pusryčiai. Pažintis su Metz miestu: gotikinė Šv. Stepono katedra, kurios vitražų plotas 6500m2, Vokiečių vartai, Šv.Petro bažnyčia – seniausia šalyje romaniško stiliaus bažnyčia. Tamplierių koplyčia – vienintelis šio ordino statinys, Arsenalas, kuris šiandien tarnauja kaip koncertų, spektaklių ir parodų rūmai, turgaus aikštė, Pompidu centras. Laisvas laikas. Išvykstame į Veimarą  - J.V. Gėtės ir F.Šilerio miestą. Pažintis su miestu: Gėtės ir Šilerio  namai, Miesto rotušė, Nacionalinio tetaro apsupta Teatro aikštė, Wittums rūmai, Šv. Petro bažnyčia. Išvykstame namų link. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

11 diena Pusryčiai. Išvykstame namų link. Kelionė per  Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Į kelionės kainą įskaičiuota
kelionė autobusu; 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 150 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
Pastabos
pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

KELIONIŲ GURMANAI REKOMENDUOJA šią kelionę!

 

TEIRAUTIS tel. 5 2387171 ir 8 60123944. Vietų rezervacija info@kelioniugurmanai.lt