Gerų atostogų receptai visiems!
Susisiekite
+370 601 23944
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame

KELIONĖS Į IZRAELĮ

Mažai Pasaulyje šalių, kurios turėdamos tokią nedidelę teritoriją, kaip Izraelis, gali pasigirti tokia turtinga istorija ir įdomybių gausa, gamtos stebuklų įvairove ir margu kultūriniu kaleidoskopu. Tel Avivas, Jeruzalė, Nazaretas – tai miestai, apie kuriuos žino visas Pasaulis. O kur dar Negyvoji jūra, Negevo ir Judėjos dykumos bei Viduržemio jūros saulėta pakrantė – Izraelis jums paruošė ne tik istorijos pamoką, bet ir puikų poilsį.

Geriausias Eialto,Netanijos,viešbučių priei Negyvosios jūros kainas rasite atsisiuntę nuorodą kurią rasitę žęmiau

 

 

Izraelis –  valstybė Artimuosiuose Rytuose, Viduržemio jūros rytuose. Izraelis ribojasi su Libanu, Sirija, Jordanija, Egiptu. Sostinė – Jeruzalė, svarbiausi miestai – Tel Avivas, Galilėja, Jafa, Netanija, Eilatas.
Izraelis – nedidelė šalis prie trijų jūrų: Negyvosios, Raudonosios ir Viduržemio. Čia apstu žymių ir vertų aplankyti vietų. Sakoma, kad Izraelyje tarsi kiekvienas žemės lopinėlis yra kažkuo išskirtinis, pažymėtas, turintis savo istoriją, šventas.
Izraelyje gyvena labai skirtingi gyventojai. Jie priklauso skirtingoms religijoms, kultūroms, etninėms ir socialinėms grupėms. Izraelyje vartojamos 33 kalbos ir tarmės. Valstybinės kalbos – ivritas ir arabų. Plačiai vartojamos ir anglų, prancūzų bei rusų kalbos.
Patariama nevykti per didžiąsias šventes – Velykas ir Naujuosius Metus, nes tuo metu kainos tiek restoranuose, tiek viešbučiuose šokteli dvigubai ir daugiau. 

 

Izraelis – kontrastų žemė. Čia galima išvysti žiemą sniego skraiste pasidabinančius Galilėjos ir Golano kalnus, šiuolaikinius bei istorinius miestus, derlingas pakrantės lygumas bei bevaises dykumas – viską vienoje šalyje. Verta pamatyti vieną seniausių ir reikšmingiausių pasaulio miestų Jeruzalę; druskingiausią pasaulio ežerą ir kartu žemiausią pasaulio vietą – Negyvąją jūrą;Negyvoji jūra. Kalbant apie ją ir jos pakrantes, geriausiai ją apibūdintų tas pats žodis – negyva. Nuostabiais paplūdimiais ir koralų rifais garsėjantį Eilatą, įsikūrusį šalies pietuose. Verta aplankyti ir svarbiausią šalies pramonės, ekonomikos ir kultūros centrą Tel Avivą ir jo priemiestį Jafą.

 

ORAI

Izraelyje būdingos ilgos sausos ir karštos vasaros. Keliauti čia labiausiai patartina nuo gegužės iki rugsėjo, kai kritulių beveik nepasitaiko, o temperatūra Negyvojoje jūroje siekia 31 laipsnį šilumos. Šalčiausias mėnuo – sausis (5–12°C), karščiausias – rugpjūtis (18–38°C).
Nors Izraelis ir nėra didelė šalis, tačiau ji išsidėsčiosi net per 4 klimato juostas.

 

 

Norėdami susisiekti kreipkites:

Tel.: +37052122495

Mob.tel.: +37061837046

El.paštų: asta@kelioniugurmanai.lt