Gerų atostogų receptai visiems!
Susisiekite
+370 601 23944
Naujienlaiškio prenumerata
Rekomenduojame

2018 m. vasaros sezono naujiena – tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Salonikus – žemyninę Graikiją. Mėlynąja vėliava apdovanoti paplūdimiai, Meteorų vienuolynas, Salonikai laukia Jūsų! Siūlome rinktis:
* poilsį Chalkidikėje,🆕🏖️😍
* poilsį Olimpinėje Rivjeroje,🏖️🆕😚
* poilsį Kokino Nero,😎😍

* pažintinį turą „Graikija kitokiu tempu"🆕

* pažintinį turą „Aplink Graikiją"

NEPRAMIEGOK GERŲ KAINŲ!!!
☎️370 618 37046
www.kelioniugurmanai.lt

ANASTASIA 3* be maitinimo apartamentai jaunimui
 
2018-05-30 (8 dienos) kaina nuo 282 EUR / asm
2018-06-06 (8 dienos) kaina nuo 262 EUR / asm
2018-06-13 (8 dienos) kaina nuo 275 EUR / asm
2018-06-27 (8 dienos) kaina nuo 311 EUR / asm

HANIOTI VILLAGE 3* AI
Viešbutis įsikūręs nuostabiame sode. Aplink sirpsta bananai, citrusiniai vaisiai, granatai. Iki miesto centro 600 m, 
2018-05-30 (8 dienos) kaina nuo 455 EUR / asm
2018-06-06 (8 dienos) kaina nuo 513 EUR / asm
2018-06-13 (8 dienos) kaina nuo 472 EUR / asm

2018-06-27 (8 dienos) kaina nuo 514 EUR / asm

GRAIKIŠKOS ATOSTOGOS Olimpinėje Rivjeroje! 😚😍Geri pasiūlymai tęsiasi! 07 11-07 17 KOKINO NERO Olimpinėje Rivjeroje ir XENONAS be maitinimo kainuoja 377 Eur/asm
All incl. light papildomai 114 eur/asm ir atostogos prasideda!
Ekskursiją į Atėnus galima užsisakyti nuo 97 Eur
☎️370 61837046
Užsisakyti galima el. paštu asta@kelioniugurmanai.lt
www.kelioniugurmanai.lt naujausi kelionių pasiūlymai kasdien 😎 Kokino Nero-kurortas jaunimui, varom savaitei?

Vietinės išvykos

METEOROS – kaina apie 57 EUR 
Meteoros – uolos kybančios danguje. Ši vieta paskelbta aštuntuoju pasaulio stebuklu ir daugelis sutiks, kad tai viena labiausiai kvapą gniaužiančių vietų visoje Graikijoje. Kelionės maršrutas driekiasi Olimpo kalnų masyvu, mitine dievų buveine, apdainuota daugybės senovės poetų, Tembų slėniu. Unikalios Meteoros uolos susiformavo sukurdamos beveik vertikalius akmens masyvų blokus, kylančius į kelių šimtų metrų aukštį, kuriuose viduramžių vienuoliai įkurdino šventoves. Iki šiandien veikia šeši vienuolynai, kviečiantys pasigrožėti dangiškomis freskomis. Vienuolio Teofano Kretiečio kurtos ikonos, pergamentai, bulės, knygos, Balkanų karalių pasirašyti dokumentai, apdarai ir liturginės relikvijos, leis sužinoti apie XII-XVI a. gyvenimą. Bus galimybė praleisti laiką Kalambakoje, įsigyti suvenyrų ir paragauti vietinių patiekalų.

ATĖNAI (1 diena) – kaina apie 45 EUR
Pamatysime Dzeuso šventyklą ir Hadriano arką. Tuomet išvysime Akropolį (šventyklos vartus, Partenoną, Erechtėjoną ir Nikės šventyklą). Nuo Akropolio kalno mums atsivers puikus vaizdas i Pniksą ir Filopapos, Areopagą, Dioniso teatrą ir Herodoto Atikos odeoną. Pereisime per senąsias Agoras, graikiškąją bei romėniškąją ir Vėjų Bokštą. Pasigrožėsime Hadriano bibliotekos griuvėsiais, Atėnų katedra ir Konstitucijos aikšte. Apsilankysime Kalimarmaro stadione, kurioje įvyko pirmosios mūsų eroje Olimpinės žaidynės. Anksti vakare išvyksime iš Atėnų. Sustosime pasižvalgyti Termopilų perėjoje, kur įvyko įžymus mušis tarp persų, vadovaujamų Kserkso ir graikų, vadovaujamų Leonido. 

OLIMPAS IR PANTELEIMONAS – kaina apie 25 EUR
Vienos dienos kelionė į aukščiausią Graikijos tašką, mitinę Dzeuso ir kitų dievų buveinę. Pirmasis ekspedicijos taškas, iš kurio atsivers nepakartojami vaizdai į Olimpą ir Termos įlanką, 944 m virš jūros lygio. Jį pasieksime kildami stačiais serpantinais. Trumpam užsuksime į Litochorą, vaizdingą miestą Olimpo kalno papėdėje, o po to eisime Enipeo upės tarpekliu. Vėliau aplankysime seną, tačiau unikalų kaimelį, įsikūrusį 600 m virš jūros lygio aukštyje. Čia, 200 m. senumo Platanų medžių šešėlyje, išvysime, kaip atrodė gyvenimas prieš ištisus dešimtmečius. Vizito pabaigoje įžengsime į kryžiuočių pastatytą tvirtovę.

SKIATO SALA – kaina apie 40 EUR
Plauksime žavingo Peliono pusiasalio pakraščiu ir apiplauksime Eubojos salą, kuri yra antra pagal dydį Graikijoje. Ekspedicijos tikslas – Skiatos, žavinga sala, mėgstama turistų poilsio vieta, glostoma nuostabaus klimato, skleidžianti nepamirštamą atostogų nuotaiką. Pasieksime salos sostinę – Skiatos miestą, esantį vaizdingoje įlankoje su uostu. Sustosime Koukounaries įlankoje, kur maždaug dvi valandas praleisime smėlėtame paplūdimyje. Koukounaries – tai neabejotinai gražiausias paplūdimys Skiatose ir gal visoje Graikijoje.

SKOPELOS SALA – kaina apie 55 EUR
Sporado salyne esanti maža sala, skendinti Egėjo jūros vandenyse. Vešliai žaliuojanti augmenija, tradicinė architektūra ir puikūs paplūdimiai, tai – Skopelos. Gyvenimas čia teka graikišku ritmu. Ši sala „Mamma Mia“ kino filmo įkvėpėja. Aplankysime Skopelos sostinę ir pagrindinį salos uostą. Pačiame centre driekiasi nuostabus smėlio paplūdimys, o miestą puošia kerinti architektūra: akmeniniai gatvių labirintai, vieno aukšto pastatai, raudonų čerpių stogais, o iš tavernų sklindantis tradicinių patiekalų aromatas – stipriai vilioja. 

„JEEP ADVENTURE“ – kaina apie 30 EUR
Ekspedicija stiprių įspūdžių mėgėjams, kalnų užkariautojams, dievinantiems saulę ir vėją plaukuose. Osos kalnai lydės jus nuostabiais kraštovaizdžiais ir nepaliesta gamta. Laisvas laikas užkandžiams prie laužo. Mūsų laukia tradiciniai graikų šokiai, žaidimai ir staigmenos.

Vietinės ekskursijos (kaina orientacinė, be įėjimo bilietų)

Dėmesio! Vietinių ekskursijų aprašymas tiekiamas informaciniais sumetimais ir tai nėra komercinis pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad visos čia nurodytos ekskursijos bus įgyvendinamos. Visą sąrašą vietinių ekskursijų su kainomis gausite nuvykę į Graikiją, iš mūsų atstovų. Ekskursijos vedamos lenkų kalba (mažiausiai 15-20 asmenų, priklausomai nuo kelionės). Šias ekskursijas organizuoja ne ,,Rainbow”, bet vietinės agentūros, kurios ir yra atsakingos už programų kokybę, eigą, kainas ir išvykų datas. Atstovas atlieka tik tarpininko vaidmenį. Už vietines ekskursijas nėra galimybės mokėti kreditine kortele.